INDOOR

TRIAL SHOW

Showprogram vhodný aj do interiéru (dnu), ktorý je doplnený svetelnými efektmi a priestor dodáva celej show výbornú vizuálnu atmosféru, ktorá ohromí všetkých prítomných hostí v sále.Na vystúpenie prichádzam minimálne 2 hodiny pred vystúpením, kde si prinášam špeciálne rozkladateľné a hlavne dobre vyzerajúce prekážky vyrobené práve na tieto interiérové akcie. Príprava prekážok a presun na parket je do minúty, počas ktorej moderátor zabáva hostí. V momente ako ma uvedie, pustí sa vhodná inštrumentálna hudba a vystúpenie môže začať. Na týchto akciách vystupujem v decentnom oblečení, aby som nenarúšal koncept a noblesu večera. Na úvod mojej show predvediem moju trénovanú zostavu (jazdu) a následne začína interakcia, ktorú si viem odmoderovať sám, alebo s moderátorom/kou večera. Doba trvania vystúpenia je cca 10-15 minút (podľa programu a priania objednávateľa). Postupnou gradáciou prinášam napätie a vyvrcholenie mojej show, čo zaručuje vizuálny úspech a následný záverečný silný potlesk.
BONUS: možnosť súťaže na záver v mojej show, kde vieme natiahnúť čas, zabaviť sa a rozdať ceny od partnerov akcie /podľa vážnosti a noblesy večera..

VYUŽIJETE NA: plesy / maškarné bály / galavečery (športovec roka,…) / vianočné a firemné večierky / stužkové / svadby a iné